Bu fakiri mahcup etmeyin
Büyükşehir Editör

Büyükşehir Editör

Bu fakiri mahcup etmeyin

04 Mayıs 2017 - 04:41

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, Ak Partiye yeniden üyeliği için düzenlenen programda yaptığı konuşmalardan herkes üstüne düşen uyarı ve ikazı aldığını düşünüyorum. Özellikle de Erdoğan’la aynı safta mücadele ettiği düşünülen belediyecilerin. “Bu fakiri mahcup etmeyin” sözünü yabana atmayın.

Tayyip Erdoğan’ın şahsında tecelli eden “milletin teveccühü “ sadece Erdoğan’ı mevki ve makam sahibi yapmadı. Erdoğan’ın davasına katılan bir çok kimseyi de mevki makam sahibi yaptı. Bunlar arasında öyle isimler var ki, yaşadıkları apartmanlarda yöneticilik dahi yapamazlar.  İşte bu isimlerin Ak Parti kadrolarında kilit noktalara gelip, İl başkanı, ilçe başkanı hatta belediye başkanı olduklarını biliyoruz. Ve bu şahıslar öyle icraatların altına imza atıyorlar ki, hem yedi sülaleleri hem da Sayın Cumhurbaşkanımızı mahcup etmekteler. Bir yandan FETÖ’yle işbirliği, diğer yandan başka karanlık unsurla işbirliği yaparak, yetkileri altında bulunan trilyonlarca parayı kirletmekte, gariban vatandaşların hakkını gasp etmektedirler.

Kimlerden bahsettiğimizi az çok anlarsınız. Daha düne kadar mücahit edebiyatıyla kıytırık köşeler de ikbal arayanların, Ak Parti içersinde basamakları üçer beşer atlayarak hangi makam ve mevkiye geldikleri herkesin malumu. Mevki ve makamdan sonra nasıl zengin olduklarını da  sır değil. Tüm bunları biz sıradan vatandaşlar biliyoruz da, Sayın Cumhurbaşkanın kulağına gitmiyor mu?

Sayın Erdoğan’ın bu tipleri kast ederek titizlikle araştırılsın ve gereği yapılsın dediği medyada dahi yazıldı.

Önümüz de ki günler de Erdoğan’ın mücadele edeceği sadece FETÖ/ PYD yapılanması olmayacak, partisinin içine sızmış kuzu postuna bürünmüş sırtlan sürüleri de olacaktır. Şehirleri babalarının malı gibi kullananlara yapılmış önemli bir ikazdır. “Bu fakiri, mahcup etmeyin” sözü. Ak Parti kongresinden sonra daha sık konuşulacak bu mevzular. Belediyelerin yaptığı haksızlıklar  çuvala sığmayan mızrak misalidir. Milletvekilleri de bu durumu yakinen bilmekteler. Ve reis neler oluyor? Hele bir anlatın dediği zaman, çorap söküğü gibi ipin ucu çözülecektir.

Tayip Erdoğan’ın hizasında, aynı safta olup ta, pisliğe, rezilliğe, haksızlığa, yolsuzluğa batmış biri bana göre FETÖCÜ’den daha tehlikelidir.

 

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Bir Fakir
  2 yıl önce
  Çok güzel demişsiniz ağzınıza sağlık kuzu postuna bürümüş sırt***lar var evet bunlar kendi çıkarları uğruna kendi ....tlerini kurtarma uğruna en yakınından en mahsum o*** kişileri bile harcarlar ve derlerki evet mahsum ama yaşta kurudan yanacak böyle bir adalet varmı be zalim zalimin zulmü varsa allahın adaleti var onun merhameti var bu size kalacakmı acaba çocuklarınızdan eşinizden ailenizden çıkmayacakmı. bir düşünün
 • Hamit Yerli
  2 yıl önce
  Sayın Belediye Başkanı 2 ay önce yolsuzluk yapılmış dediği dosyayı halen neden sonuç***dırmıyor. Çünkü ortada yolsuzluk yok sadece Kendi çekişmelerini 3 tane zavallı Kontrol mühendisini de katarak onları açığa alıp perişan ederek egosunu tatmin etmiştir. ortada ne suç nede suçlu var vardıysa bu güne kadar neden savcılığa bildirmedi neden İçişleri Bakanlığından müfettiş istemedi. Sorarmısınız neyi bekliyor bu insanları neden perişan ediyor ya bu dünyanın ahireti de var canı sağolsun.

Son Yazılar