Fırat Edaş’tan Battalgazi’ye yatırım
Reklam

Fırat Edaş’tan Battalgazi’ye yatırım

2021 yılı yatırım çalışmaları Malatya’da kesintisiz devam ediyor Malatya iline bağlı, Battalgazi’nin Karakaş mahallesi için 1 milyon 209 bin TL’lik yatırım gerçekleştiren Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş., bölgede yatırımlarını aralıksız sürdürüyor.

04 Ağustos 2021 - 23:18

Fırat Edaş’tan Battalgazi’ye yatırım

2021 yılı yatırım çalışmaları Malatya’da kesintisiz devam ediyor

Malatya iline bağlı, Battalgazi’nin Karakaş mahallesi için 1 milyon 209 bin TL’lik yatırım gerçekleştiren Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş., bölgede yatırımlarını aralıksız sürdürüyor.

Bingöl, Elazığ, Malatya ve Tunceli illerinde, kaliteli ve kesintisiz elektrik dağıtım hizmeti noktasında çalışmalarını sürdüren Fırat EDAŞ, 2021 yılı yatırım programı kapsamında planladığı çalışmalarına devam ediyor.

Fırat EDAŞ, Malatya’nın merkez ilçesi Battalgazi’ye bağlı Karakaş Mahallesi için planladığı 1 milyon 209 bin TL tutarındaki yatırımı tamamladı. Şirket tarafından enerji arzının en iyi şekilde sağlanması amacıyla titizlikle yürütülen çalışmalar kapsamında, bölgede 154 direk ve 4 trafonun yanı sıra, alternatif besleme hattı da tesis edildi.

Yatırım projesi kapsamında, bölgeyi besleyen dağıtım trafolarının yenileme çalışmalarınıtamamlayan Fırat EDAŞ, bölgedeki 73 abonenin enerji arzını da sağladı.

Müşteri memnuniyetini önceliğine alarak her türlü arıza, bakım ve onarım çalışmalarını 7/24 özverili ekipleriyle sürdüren Fırat EDAŞ yetkilileri, kaliteli ve kesintisiz elektrik dağıtım hizmeti noktasında yatırımların artarak devam edeceğini belirtti.

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Adil Gevrek Aday Olmayacağını Açıkladı
Adil Gevrek Aday Olmayacağını Açıkladı
Memleketin Geleceği İçin Sürekli Görüşeceğiz
Memleketin Geleceği İçin Sürekli Görüşeceğiz