Memleketin Geleceği İçin Sürekli Görüşeceğiz

Memleketin Geleceği İçin Sürekli Görüşeceğiz

DEVA Partisi Malatya İl Başkanı Onur Güneş ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İYİ Parti Genel Merkez Tarafından Malatya İYİ Parti İl Başkanlığı Görevine Atanan Hakan Yılmaz'a Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundu. 

18 Mart 2022 - 21:05

 

İYİ Parti Malatya İl Başkanı Hakan Yılmaz "Malatya ve Ülkemizin Geleceği İçin Sürekli Bir Araya Geleceğiz. Malatya'nın ve Ülkemizin Menfaatleri Doğrultusunda Ortak Akıl İle Hep Birlikte Hareket Edeceğiz" dedi. 

DEVA Partisi Malatya İl Başkanı Onur Güneş, İYİ Parti İl Başkanı Sayın Hakan Yılmaz ve Yönetim Kuruluna hayırlı olsun ziyaretinde  bulunduk. İnşallah bundan sonrada hep birlikte Malatya'mızın ve Ülkemizin  menfaatleri doğrultusunda sürekli bir araya gelerek istişarede bulunacağız. 28 Şubat günü bizim Partimizin de içinde bulunduğu 6 Siyasi Parti Genel Başkanı bir araya  gelerek Yeni Anayasa ve Güçlendirilmiş Parlamenter Sistemle İlgili yapılan çalışmanın sonuç  bildirgesini ve  maddelerini  kamuoyu ile paylaştılar. Türkiye'nin siyasi ve  ekonomik krizden çıkması için 6 Parti elinden geleni yapıyor. Görünen o ki milletin iradesi ve isteği de 6 Partinin ortak aldığı kararla Güçlendirilmiş Parlamenter sisteme bir an evvel geçilmesidir.

Başkan Onur Güneş bundan sonra biz DEVA Partisi, İYİ Parti, CHP, Saadet Partisi , Demokrat Parti ve Gelecek Partisi Malatya İl Başkanları ve Teşkilatları olarak sık sık bir araya  gelerek Güçlendirilmiş Parlamenter Sistemi  Milletimize Anlatacağız. Bugün bizi burada kabul eden Sayın Başkanım Hakan Yılmaz ve Yönetim Kuruluna Şahsım ve Yönetim Kurulum adına teşekkür ediyor tekrar Yeni Göreviniz hayırlı olsun diyorum dedi. 

İYİ Parti Malatya İl Başkanı Hakan Yılmaz ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti  dile getirerek DEVA Partisi Malatya İl Başkanı Onur Güneş ve Yönetimine teşekkür etti. Başkan Yılmaz Ülkenin ve Malatya'mızın  geldiği durum  ortada.. Tek adam  rejiminin  Ülkeyi  nasıl bir felakete sürüklediği de ortada..  Ülkede yaşanan ekonomik ve Siyasi  kriz milleti yaşanamaz bir hale getirdi. Özellikle AKP'nin Genel Başkanı  ve Milletvekillerinin ötekileştiren, ayrıştıran dili Türk Milletinin kutuplaşmasına yol açmaktadır. Ama  çok şükür ki milletimizin Çoğunluğu bu dile itibar etmemekte birlik ve beraberlik içerisinde hareket etmektedir. AKP'ye oy veren kardeşlerimizde inanıyorum ki birlik ve beraberlikten yana bir siyasetin ve dilin ülkede yeşermesinden yanadır. Bu yüzden Türk halkının Çoğunluğu şu anki tek adamlık  sisteminden ve rejiminden rahatsız. Millet bir an önce Güçlendirilmiş Parlamenter Sisteme geçilmesinin önünün açılmasını istiyor.

İYİ Parti Malatya İl Başkanı Hakan Yılmaz, Cumhur İttifakı Milletin İradesinin sandığa yansımaması için  yeni bir ucube  seçim  sistemi  üzerinde  çalışıyor.. Seçim barajının % 7 olması  için Cumhur İttifakı Meclise önerge verdi. Buradaki asıl amaç özellikle seçime girmeye hak kazanmış bazı partilerin önünü de kesmektir. Ama unutmasınlar onların bir hesabı varsa Allah'ında bir hesabı vardır. Cefakar ve kadirşinas bu milletinde bir hesabı vardır. Elbet  o  seçim  sandığı erde  olsa  geçte  olsa bu milletin önüne gelecek bu millet yapılan bu tüm haksızlıkların hukuksuzlukların hesabını demokratik hakkını kullanarak gereken cevabı sandıkta verecektir. 

Başkan Yılmaz, Bu ziyaret  vesilesi ile  bizleri yalnız bırakmayan DEVA Partisi Malatya İl Başkanı Onur Güneş ve Yönetim Kuruluna şahsım ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarım adına  çok teşekkür ediyorum dedi.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Art Plywood Kontrplak Satışları Başladı
Art Plywood Kontrplak Satışları Başladı
PÜRDEF Malatyalıları Bağcılar'da Buluşturdu
PÜRDEF Malatyalıları Bağcılar'da Buluşturdu