Adil Gevrek Aday Olmayacağını Açıkladı

Adil Gevrek Aday Olmayacağını Açıkladı

Öznur Kablo Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek İstifa Ettiğini Duyurdu.

07 Nisan 2022 - 00:41

Öznur Kablo Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek İstifa Ettiğini Duyurdu. Malatyadan.com yine yılın habercilik olayına imza attı. Geçtiğimiz gün yayınladığımız "Adil Gevrek Malatyalıların Aklıyla Alay Etti" Haberinin ardından bu saatten sonra yapılacak en doğru hamlenin " Yeni sezon planlarının Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan başkanlığında yeni yönetim ve yol haritasıyla yapmakta yarar görüyoruz. Aksi durumda bu takımda olan birkaç gelecek vaat eden oyuncuların satışıyla gelecek paraların akıbetini ve kulübün girdiği borç yükünün hesabını kimse veremez." şeklinde olacağını belirtmiştik. Malatya kamuoyu menfaati adına yaptığımız haklı eleştiri ve mantıklı önerinin başkan tarafından kabul görmesi şüphesiz bizler kadar tüm kamuoyunu mutlu etmiştir. Kendisine yaptığı tüm hizmetlerden dolayı teşekkür eder yaşamında başarılar dileriz.  

"KONGRE DE ADAY OLMAYACAĞIM"

Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek, 24 Nisan’da yapılacak olan Olağanüstü Genel Kurul’da aday olmayacağını açıkladı.

İstifa kararının ardından konuşan Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek, “Görevimden istifa ettim. Kongre kararı aldık. Kongrede aday olmayacağım” ifadelerini kullandı.

Yeni Malatyaspor, 2014 yılında Adil Gevrek’in başkan seçilmesinden 3 yıl sonra Süper Lig’e yükseldi. Adil Gevrek, 2019-2020 sezonu öncesinde gerçekleştirilen olağan genel kurulda yeniden başkan seçilmişti.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Malatya'da Yapı Güçlendirme Çalışmaları Hız Kazanıyor
Malatya'da Yapı Güçlendirme Çalışmaları Hız Kazanıyor
Başkan Çınar; Gece Gündüz Demeden Çalışıyoruz
Başkan Çınar; Gece Gündüz Demeden Çalışıyoruz