Reklam
 • Reklam
Etkin Kurs Merkezinden Ramazan Bayramı mesajı

Etkin Kurs Merkezinden Ramazan Bayramı mesajı

Etkin Kurs Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Atmaca Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Atmaca mesajında şu ifadelere yer verdi:

23 Mayıs 2020 - 21:54 - Güncelleme: 25 Mayıs 2020 - 01:44

Etkin Kurs Merkezinden Ramazan Bayramı mesajı

Etkin Kurs Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Atmaca Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Atmaca mesajında şu ifadelere yer verdi:

 "Birlik ve beraberliğimizin pekişmesine, toplumsal barışın daha da güçlenmesine, küskünlerin barışmasına, sosyal dayanışmanın, sevgi, saygı ve hoşgörü anlayışının zirveye ulaşmasına yaptığı katkıları dolayısıyla, fert ve toplum hayatımızda özel bir yere sahip, müstesna günlerimizden birisi olan Ramazan Bayramına, milletçe, huzur ve güven ortamı içinde ulaşmanın mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz.

 Bayramlar, mutlulukların paylaşıldığı; birlik, beraberlik, kardeşlik, dostluk duygularının güçlendirildiği; dargınlık ve kırgınlıkların unutulduğu; insanların kaynaşmasına ve barışın tesisine aracılık eden ulvi ve müstesna günlerdir.

 Bayramda, başta anne ve babalarımız, eşimiz, akrabalarımız olmak üzere tüm dostlarımızı ve komşularımızı unutmayalım. Onların yanında olduğumuzu, sevinç ve kederlerimizi, sıkıntılarımızı paylaşmaya hazır olduğumuzu gösterelim. Çevremizde bulunan yoksul, kimsesiz ve yetimlere, kahraman gazilerimize ve aziz şehitlerimizin ailelerine de daha özenle kucak açalım.

    Bu düşüncelerle; mesai arkadaşlarımın, Malatyalı  hemşehrilerimizin, Aziz Milletimizin ve İslam aleminin Ramazan Bayramını kutluyor, sevgi ve kardeşlik duygularının coşkuya dönüştüğü bu mübarek günlerin ülkemize, İslam alemine ve tüm insanlığa barış, huzur, sağlık ve esenlik getirmesini diliyorum."

YORUMLAR

 • 20 Yorum
 • Şabettin boyraz
  2 ay önce
  Allah yolunuzu açık etsin Başarılar dilerim
 • K.Keles
  2 ay önce
  İşini kaliteli yapan insanlara bu memlekette her daim ihtiyacı oldu.. Sayın Atmaca bu konuda, işinin ehli o*** ender insanlardan. Başarılarının devamını temenni ediyorum..
 • Matematikçi
  2 ay önce
  Herkese hayırlı bayramlar.Çetin hocam kıymetli bir hocamızdır
 • Mehmet türk
  2 ay önce
  Hocam siz çok hoş bir lider ve en başta öğretmensiniz bayramınız en içten dileklerimle kutlar bu zorlu süreçte ögrencılerınızın yanında oldugunuz için teşekkürlerimi sunarım hayırlı bayramlar
 • Y.Kenan KÜPELİ
  2 ay önce
  İyi temennileriniz ve naif mesajınız için teşekkürler, Zor zamanlar geçirdiğimiz bu günlerde rabbim hepimizi refaha kavuşturmayı nasip eylesin. Sizin ve Etkin kurs Merkezi ailesinin ramazan bayramını kutlar sağlıklı ve sıhhatli günler dilerim.
 • Feray ERBEY
  2 ay önce
  Kıymetli hocam her zaman olduğu gibi bu güzel bayramımızda da yanımızda olduğunuzu bilmek çok gurur verici.Birliğe beraberliğe ihtiyaç olunan bu günlerde Etkin ailemizin bir parçası olarak sizinleyiz öğrencileriniz olarak Dilerim ki bu bayram sağlık ve refah getiririz hepimize Bayramımızı en içten dileklerimle kutluyorum sevgili hocam
 • MİKAİL KARCI
  2 ay önce
  Öncellikle Bayram kelimesinin tam anlamıyla izahında bulunmuşsunuz sayın hocam. İçtenlik ve en samimi duygularınızla söylemiş olduğunuz dileklerinizin için şükranlarımı sunarım....Başta ETKİN KURS MERKEZİ Yönetim kurulu başkanı SAYIN ÇETİN ATMACA hocamın , büyük ETKİN KURS MERKEZİ ailesinin , tüm İslam aleminin ve aziz milletimizin bayramını kutlarım...Allah sağlıklı ,mutlu,huzurlu ve barış içerisinde cümlemize hayırlı bayramlar nasip etsin...
 • ZEYNEP AYŞEGÜL YAVUZ
  2 ay önce
  Temennilerinize ve önerilerinize gönülden katılıyor ve bu zor günleri bir an önce atlatarak sevdiklerimize gönül rahatlığıyla sarılabileceğimiz günlere ulaşmayı diliyorum.
 • Burcu
  2 ay önce
  Çetin Bey kimimizin duygularını çok güzel dile getirmiş ve kimiminizde çok özel ve manevi duyguları hatırlamasına vesile olmuşsunuz. Dilerim ki bu sıkıntılı süreç biran önce biter ve bir olduğumuz ülkemiz için canla başla çalıştığımız günlere geri döneriz. Sizinde vesilenizle tüm vatandaşlarımızın bu mübarek bayramını kutluyorum.
 • Büşra Şentürk
  2 ay önce
  Bayram demek, kadrin kıymetin ve emeğin bir kez daha hatra düşmesidir. Emeği, kadri ve kıymeti bilen ka***der insanlara denk gelmek duasiyla. Sizlere de Hayırlı bayramlar...
 • Deniz
  2 ay önce
  Böyle sağduyulu yönetici ve işverenlere toplumca çok ihtiyacı olduğumuz dönemlerden geçiyoruz. Teşekkürler
 • M. B
  2 ay önce
  Amin
 • Mls Blr
  2 ay önce
  Amin.. :)
 • Dilek
  2 ay önce
  Sayın hocam,iyi bayramlar dilerim aileniz ve sevdiklerinizle birlikte nice mutlu ve sağlıklı bayramlara
 • Ferdi Gül
  2 ay önce
  Dünyada her şeye değer biçilebilir, ama öğretmenin eserine değer biçilemez. Çünkü, onun eseri her şeydir ve hem de hiçbir şeydir, der Socrates. Siz de çocuklarınızın paha biçilmez birer elmas olmasını istiyorsanız bence en doğru adres Etkin Kurs Merkezi’dir.
 • Mls Blr
  2 ay önce
  Amin.. :)
 • Mls Blr
  2 ay önce
  Aminn.. :)
 • Asya KIRÇUVAL
  2 ay önce
  Bu bayram belki birbirimizden uzağız ama gönüllerimiz daima bir kalacak. Daha mutlu bayramlarda bir arada olmak ümidiyle... Şeker tadına Bayram dilerim ❤️
 • Mls Blr
  2 ay önce
 • Hasari Atmaca
  2 ay önce
  Etkin kurs Merkezi ailesinin bayramını tebrik eder birlik beraberlik ve güzel bir muhabbet ortamı içinde öğrenci öğretmen ve Veli ilişkisini çok güzel yürüttüğünüz bu kurs merkezinde daha nice bayramlar kutlamanızı Yüce Allah tan niyaz ediyorum İyi bayramlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Gürkan “ Kızılay’a her türlü desteği vereceğiz
Gürkan “ Kızılay’a her türlü desteği vereceğiz
Aziz Altunay Yeni Malatyaspor'a Aday Oldu
Aziz Altunay Yeni Malatyaspor'a Aday Oldu