Battalgazi Belediyesinden skandal protokol listesi.

Battalgazi Belediyesinden skandal protokol listesi.

Battalgazi Kaymakamı Abdulkadir Duran’ın, protokolde bakın nereye koydular?

01 Ağustos 2020 - 18:57

Battalgazi Belediyesinden skandal protokol listesi.

Battalgazi Kaymakamı Abdulkadir Duran’ın, protokolde bakın nereye koydular?

Battalgazi Belediyesi tarafından Namazgahta düzenlenen Kurban Bayramına şehrin önde gelen isimleri katılmıştı. Ancak Battalgazi Belediyesi tarafından konu ile ilgilenen hazırlanan skandal protokol listesi hayretle karşılandı.

Bültene göre Battalgazi Kaymakamı Abdulkadir Duran’ın protokolde ki yeri Ak Parti İl Başkanı İhsan Koca, MHP İL Başkanı Mesut Samanlı ve Ak Parti Battalgazi İlçe Başkanı Basri Kahveci’den sonra gelmesi eleştiri konusu oldu.

300 Bin Kişinin yaşadığı Battalgazi’nin bir numaralı tepe isminin, siyasi parti il ve ilçe başkanlarından sonra yazılmasının maksatlı yazılıp yazılmadığı da merak konusu oldu.

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder’in talimatları ile hazırlanan Namazgâh’ta kılınan Kurban Bayramı namazına Malatya Valisi Aydın Baruş, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, AK Parti MKYK Üyesi Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, AK Parti Malatya Milletvekili Hakan Kahtalı, Ak Parti İl Başkanı İhsan Koca, MHP Malatya İl Başkanı Mesut Samanlı, Ak Parti Battalgazi İlçe Başkanı Basri Kahveci, Battalgazi Kaymakamı Abdül Kadir Duran, Battalgazi İlçe Emniyet Müdürü Mustafa İnci ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Battalgazi Belediyesinden konu ile yapılan basın bülteninde skandal bir açıklama yapıldı. Bültene göre Battalgazi Kaymakamı Abdulkadir’in protokolde ki yeri Ak Parti İl Başkanı İhsan Koca, MHP İL Başkanı Mesut Samanlı ve Ak Parti Battalgazi İlçe Başkanı Basri Kahveci’den sonra gelmesi eleştiri konusu oldu.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
"İlyas Mahallemize Nezih Ve Modern Bir Kitap Kafe Kazandırıyoruz"
Büyükşehir Belediyesinden Avrupa Hareketlilik Haftasına Bisikletli Destek
Büyükşehir Belediyesinden Avrupa Hareketlilik Haftasına...