• Reklam
YEŞİLDER Gençlik Kolları " Gençler evde, sokaklar...
Reklam

YEŞİLDER Gençlik Kolları " Gençler evde, sokaklar güvende"

Umut Önal’ın vatani görevini yapmak üzere askere gitmesinden dolayı boşalan YEŞİLDER Gençlik Kolları Başkanlığına seçilen Av. Halil İbrahim Önal

28 Mart 2020 - 03:01 - Güncelleme: 28 Mart 2020 - 20:56

YEŞİLDER Gençlik Kolları “ Gençler evde, sokaklar güvende”

Umut Önal’ın vatani görevini yapmak üzere askere gitmesinden dolayı boşalan YEŞİLDER Gençlik Kolları Başkanlığına seçilen Av. Halil İbrahim Önal, koronavirüs ile ilgili gençlere uyarılarda bulundu. Önal “Korona virüsle yapılan mücadelede gençlerimize önemli sorumluluklar düşmektedir. Gençlerimizin hasta olmasını da, hastalığı taşımasını da arzu etmiyoruz“ dedi.

Gençlik Kolları Başkanı Önal açıklamasına şöyle devam etti: “Dünya, Koronavirüs salgınıyla sarsılıyor. Maalesef bu virüs ülkemizde ve şehrimizde de kol geziyor. Her gün onlarca vatandaşımız bu hastalığın pençesine düşüyor. Hastalığın salgın haline gelmemesi için alınan tedbirlere en çok da gençlerimizin riayet etmesi gerekiyor. Hastalığın gençler karşısında çok etkili olmadığı söylenilse de, hiç kimsenin yenilmez olmadığını, gençlerin de virüsün hedefinde olduğunu” belirtti.

Gençlerimizi koronavirüs konusunda çok daha fazla dikkat etmeye davet eden Başkan Önal “Koronavirüsle yapılacak en küçük bir hatanın bile telafisi olmayacak. Eldiven ve maske takmadan, sosyal mesafeyi gözetmeden yapılan gezmeler, virüsü kapmaya ve başta anne ve babalarımız olmak üzere yaşlılarımızın hasta olmasına neden olacak. Bütün gençlerimizin kendi OHAL’lerini ilan ederek, evlerine bir dünya sığdırmalarını istiyoruz. Kitap ve yerel gazete okuyarak şehrimizle ilgili daha çok bilgi edinsinler.  Kişisel gelişimlerine daha çok zaman ayırsınlar. Önümüzdeki iki hafta, şehrimiz için çok kıymetli ve hayati değere sahip. Bundan dolayı diyoruz ki, Gençler evlerinde, sokaklar güvende.” şeklinde ifade etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
YKS Sınavına girecek öğrencilere ciddi uyarılar yapıldı
YKS Sınavına girecek öğrencilere ciddi uyarılar yapıldı
Başkan Denktaş’ın Ramazan Bayramı tebrik mesajı
Başkan Denktaş’ın Ramazan Bayramı tebrik mesajı