Fırat Edaş bayramda kesintisiz enerji için hazır

Fırat Edaş bayramda kesintisiz enerji için hazır

Fırat EDAŞ, Ramazan Bayramı tatiliboyuncagörev bölgesinde enerji arzı sürekliliğini en iyi şekildesağlamak için hazırlıklarını tamamladı.

23 Mayıs 2020 - 09:42

Fırat Edaş bayramda kesintisiz enerji için hazır

 

Fırat EDAŞ, Ramazan Bayramı tatiliboyuncagörev bölgesinde enerji arzı sürekliliğini en iyi şekildesağlamak için hazırlıklarını tamamladı.

 

Müşteri memnuniyeti esasıyla Bingöl, Elazığ, Malatya ve Tunceli’de bir milyon müşterisine elektrik dağıtım hizmeti veren Fırat EDAŞ, sokağa çıkma yasağının ilan edildiği Ramazan Bayramı süresince kaliteli ve kesintisiz elektrikdağıtım hizmeti noktasında gerekli tüm tedbirleri aldı.

Koronavirüs tedbirleri kapsamında arife günü ve bayramın ilk üç gününde sokağa çıkma yasağının uygulanacağının açıklanması ile Fırat EDAŞ, hizmet bölgesindekişebekelerinde bakım onarımları tamamladı.

4 günlük sokağa çıkma yasağı boyuncaplanlı kesintileri ertelendiğini ifade eden Fırat EDAŞ; uzaktan izleme ve kontrol merkezinden (SCADA) şebekelerindeki enerji sürekliliğin anbeanizleneceğine dikkat çekti. Olası arıza durumlarında ise oluşturulan nöbetçi ekiplerle arızalara zamanında müdahale edileceği vurgulandı.

Herkesin evlerinde olacağı sorumluluk bölgesinde bayramın huzurlu ve mutlu bir şekilde geçirilmesine katkı sağlamak için Fırat EDAŞ, 186 Arıza İhbar ve Çözüm Merkezi’nin yanı sıra Fırat EDAŞ mobil uygulamasıylamüşterilerin her anyanlarında olacaklarının altını çizdi.

7/24 elektrik kaynaklı her türlü ihbar ve şikayetin değerlendirildiği Alo 186 çağrı merkezinin bu bayramdaaktif bir şekilde hizmette olacağı hatırlatıldı. Müşterilerin Google Play ve AppStore’da yer alan mobil uygulamayı tablet veya cep telefonlarına indirerek, arıza bildirimlerinden fatura tahsilatına kadar birçok hizmeti kolaylıklagerçekleştirebilecekleri ifade edildi.

“Aileniz size, enerjiniz bize emanet” diyerek, hassas süreçte herkesin evde kalması yönünde çağrıda bulunan Fırat EDAŞ; ülkece sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir bayram geçirilmesini diledi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
"İlyas Mahallemize Nezih Ve Modern Bir Kitap Kafe Kazandırıyoruz"
Büyükşehir Belediyesinden Avrupa Hareketlilik Haftasına Bisikletli Destek
Büyükşehir Belediyesinden Avrupa Hareketlilik Haftasına...