Eğitim gönüllüsü Avukat 50 ihtiyaç sahibi öğrenciye giydirdi

Eğitim gönüllüsü Avukat 50 ihtiyaç sahibi öğrenciye giydirdi

Eğitim gönüllüsü Av. Halil İbrahim Önal, ihtiyaç sahibi 50 öğrencinin mont ihtiyacını karşıladı. “ 1 Montta senden olsun” kampanyasına genç Av. Halil İbrahim Önal 50 mont bağışlayarak katkı sundu.

23 Kasım 2020 - 04:47 - Güncelleme: 23 Kasım 2020 - 04:52

Eğitim gönüllüsü Avukat 50 ihtiyaç sahibi öğrenciye giydirdi

Eğitim gönüllüsü Av. Halil İbrahim Önal, ihtiyaç sahibi 50 öğrencinin mont ihtiyacını karşıladı. “ 1 Montta senden” kampanyasına genç Av. Halil İbrahim Önal 50 mont bağışlayarak katkı sundu.

YEŞİLDER Sosyal İşler başkanlığı tarafından organize edilen “ 1 Montta senden olsun“ kampanyası kapsamına düzenlenen etkinliğe Yeşilyurt Belediye Başkan yardımcısı Bekir Karakuş, YEŞİLDER  Yönetim Kurulu Başkanı Mümtaz Toy, Sosyal İşler Başkanı Yüksel Duman, dernek yöneticileri ve dernek üyeleri katıldı.

Pandemi dolaysıyla tedbir ve önlemlere hassasiyet gösterilen etkinlikte Yeşilyurt Belediye Başkanı Bekir Karakuş “ YEŞİLDER’in, Yeşilyurt ilçemizde düzenlediği sosyal sorumluluk projelerini takdirle  karşılıyoruz. İhtiyaç sahibi ailelerimizin  sıkıntılarını gerek Yeşilyurt Belediyesi olarak, gerekse STK ve diğeri ilgili  kuruluşlarımızla birlikte çözüme ulaştırmayı hedefliyoruz. YEŞİLDER’ de bugün başlattığı  “1 Mont’ta senden olsun” kampanyasıyla çok güzel bir adım attı. Yeşilyurt’umuza hayırlı olsun. Emeği  geçen arkadaşlarımızı da tebrik ediyorum” dedi.

YEŞİLDER Sosyal İşler Başkanı Yüksel Duman’da yaptığı açıklamada “ Üyelerimizden bu sene yüzlerce mont talebi aldık. Öğrencilerimizin mont ihtiyacını karşılamak için “ 1 Mont’ta senden olsun” kampanyası başlattık. Kampanyamıza yoğun ilgi oldu. Şu ana kadar 400 mont bağışı aldık. Bu sayının katlanarak çoğalacağını ümit ediyoruz. Her Pazar günü derneğimizde bu montları ihtiyaç sahibi öğrencilerimize ulaştırmak için bir program düzenliyoruz.

Faaliyetlerimize her zaman destek olan, faaliyet ve çalışmalarımızı destekleyen, bizlere her zaman ümit ve cesaret veren Yeşilyurt Belediye Başkanımız Sayın  Mehmet Çınar ‘a, aramızda bulunan  Sayın Başkan Yardımcımız Bekir Karakuş’a, kampanyamıza 50 mont bağışı yaparak katılan  Sayın Av.H. İbrahim Önal ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Köy yolları ulaşıma açıldı
Köy yolları ulaşıma açıldı
Başkan Çınar Ankara’da temaslarda bulundu
Başkan Çınar Ankara’da temaslarda bulundu