• Reklam
Saadet Partisi Malatya Battalgazi ilçesi 7. Olağan Kongresi...
Reklam

Saadet Partisi Malatya Battalgazi ilçesi 7. Olağan Kongresi yapıldı

Partisinin Malatya Öğretmenevi’nde düzenlenen kongrede dünya ve Türkiye yönelik değerlendirmelerde Saadet Partisi Malatya İl Başkanı Osman Cemali Marasalı ise yaptığı konuşmada

20 Ekim 2019 - 03:46

Saadet Partisi Malatya Battalgazi ilçesi 7. Olağan Kongresi yapıldı

Partisinin Malatya Öğretmenevi’nde düzenlenen kongrede dünya ve Türkiye yönelik değerlendirmelerde Saadet Partisi Malatya İl Başkanı Osman Cemali Marasalı ise yaptığı konuşmada, “Ümmetin ve milletin bugünkü sıkıntıları yaşamaması için 50 yıldan buyana uyarı görevini yapan Milli Görüş Harekâtının 50. Yılını tebrik ediyorum. Bu ümmetin içinde her daim, bu davayı savunan ve ayakta tutan bir zümrenin olmasını diliyorum. Battalgazi kongremizde görev alan herkesi teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

HÜSEYİN BERK: BU SÖMÜRÜ DÜZENİNİ DEĞİŞTİRMEK İÇİN MÜCADELE EDİYORUZ.

Saadet Partisi Battalgazi ilçe Başkanı Hüseyin Berk Kongrede yapmış olduğu konuşmada: “Hak- Batıl mücadelesinde Hakk’ın safında yer aldıklarını, insan emeğini sömüren bu faizci kapitalist sistem yerine adil bir düzen için mücadele veriyoruz. Bu mücadelemiz 50 yıldan beri istikametten taviz vermeden devam ediyor ve devam edecek.” şeklinde konuştu.

Kongrede siyası konuşmaların ardından tek liste ile girilen seçimde Hüseyin Berk ve çalışma arkadaşları Battalgazi İlçe yönetimine getirildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Başkan Güder, MASKİ Genel Müdürü Karataş’ı ziyaret etti
Başkan Güder, MASKİ Genel Müdürü Karataş’ı ziyaret etti
Yeşilyurt’ta Aylar sonra Cuma Namazı eda edildi
Yeşilyurt’ta Aylar sonra Cuma Namazı eda edildi