Vahap Küçük Anısına "Gazetecilik Başarı Ödülleri"...

Vahap Küçük Anısına "Gazetecilik Başarı Ödülleri" Verilecek;

YEŞİLDER, Merhum Doğanşehir Belediye Başkanı Hayırsever, iş insanı Vahap  Küçük anısına” Başarılı Gazeteciler” ödül töreni düzenleme kararı aldı.

17 Ocak 2021 - 15:11 - Güncelleme: 19 Ocak 2021 - 23:40

Vahap Küçük Anısına “Gazetecilik Başarı Ödülleri” Verilecek;

YEŞİLDER, Merhum Doğanşehir Belediye Başkanı Hayırsever, iş insanı Vahap  Küçük anısına” Başarılı Gazeteciler” ödül töreni düzenleme kararı aldı.

 YEŞİLDER As Başkanı Ahmet Mercan konuyla ilgili gazetemize açıklamada bulundu. Mercan “ Sivil Toplum kuruluşlarının şehrin değerlerine sahip çıkmak ve onları gelecek nesillere aktarma gibi bir yükümlülükleri olduğunu düşünmekteyiz. Bundan dolayı Efsane belediye Başkanımız, büyüğümüz, Malatya sevdalısı Vahap Küçük anısına, başarılı gazeteciler ödül törenini düzenleyerek, üstümüze düşen sosyal sorumluk görevlerini yerine getireceklerini” ifade etti.

Vahap Küçük gibi kalbi kocaman insanların yüz yılda bir geleceğine değinen As Başkan Mercan” Her zaman Rahmetle ve minnetle hatırlayacağımız Yetimlerin babası, yolda kalmışların yoldaşı, Allah ve peygamber sevdalısı Vahap Amca’mızın adını her platformda yaşaması için gayret göstereceklerini “söyledi.

 Ödül törenin 4 Nisan Malatyalılar  gününe yetiştirilmeye çalışıldığını söyleyen Mercan, Vahap Küçük Gazetecilik başarı ödüllerine aday gösterilen gazetecilerin isim listesini de açıkladı.

Ferdi Durdu, Mehmet Tümer,Güler Hazar, Metin kaya, Hanifi Evren, Hanifi Tokmak, İsa Yumuk, İsmail Demirci, Mahir  Temur, Hamit Özpolat, Sinem Hatun Öztürk Davut, Hasan Eryılmaz, Aziz Yiğit,  fatih Avcu,  VahapGüner,A.Vahap Kaygusuz- Hanife Yiğit,  Kemal Deniz, Turan Özkan, Bayram Güder, Bülent Yalvaç, Vahap Gökçe, Cahit Özçelik ,Vahdettin Yiğitcan, , Selahattin Bayrak, Caner Mastur , Cebrai Kandemir, Burhan Karaduman, , Erol Kurhan, Filiz Yavuztkurt,Samira Aktaş, Mustafa Eren, , Yaşar Karaaslan, Mutlu Sarıgül, Orhan Yoldaş,  Hülya Kaya, Erdal Akboğa, Nur Tutku Eren, Emrah Gökmen Cahit Özçelik, Ramazan Tastaş, Taha Ayhan ,Hanife Sarı,Zeki dağ, hidayet özpolat, Emrullah Taşgetiren ,Ramiz Akar,Kayıhan İnceoğlu,Yeter Erdine, İbrahim Yalınbaş,Merve Karadağ Doğan, Selçuk Dönmez,Şenol Karaduman, Mehmet Uslu, Erdal Öztürk, Mustafa  Bulaşmaz, Turgut Göle,Said Yalçın,Murat Karakoç,Yasir Keskin, Arzu Şavluk, İlkim Eren,Ali  Özpolat.

 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Doğrucu Davut
    3 ay önce
    Körler ve sağırlar birbirini ağırlar ekibi çok güzel kurmuşsunuz ama o ekipte sanki bir eksiklik var ya da onların Asil duruşundan dolayı bu insanlar için eklemediniz Malatya olay Malatya Flaş Haber Malatya Güncel.com Vahap küçük Mekanı cennet olsun Adam gibi adamdı fakir babası
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
YEŞİLDER Spor Akademisinden Ramazan Bayramı mesajı
YEŞİLDER Spor Akademisinden Ramazan Bayramı mesajı
Mercan Kolejinden Kızılay'a tam destek
Mercan Kolejinden Kızılay'a tam destek