Yeter Saltek’in Ramazan Bayramı mesajı
Reklam

Yeter Saltek'in Ramazan Bayramı mesajı

YEŞİLDER Kadın kolları Koordinatörü  Yeter Saltek  Ramazan bayramı nedeni ile bir kutlama mesajı yayınladı.“Bayram; bir ay boyunca iyilik, ibadet ile kendini her yönüyle eğiten müminlere ramazan-ı şerif’in en güzel armağanıdır” dedi

03 Haziran 2019 - 13:21 - Güncelleme: 03 Haziran 2019 - 13:55

Yeter Saltek’in Ramazan Bayramı mesajı

YEŞİLDER Kadın kolları Koordinatörü  Yeter Saltek  Ramazan bayramı nedeni ile bir kutlama mesajı yayınladı.“Bayram; bir ay boyunca iyilik, ibadet ile kendini her yönüyle eğiten müminlere ramazan-ı şerif’in en güzel armağanıdır” dedi.

Saltek  mesajında “Kendine mahsus manevi havası içerisinde yaşayarak tamamlamış olduğumuz bir Ramazan Ayını daha huzur içerisinde geride bırakarak, heyecan ve özlemle beklediğimiz bir Ramazan Bayramına daha kavuşmanın mutluluğu içerisindeyiz. Bayramlar, millet olma şuurunun ve dini duyguların doruk noktasına ulaştığı müstesna günlerin en önemlisidir. Bayram; kardeşine tebessüm etmeyi sadaka bilen peygamber ahlakının müntesiplerine, yeryüzündeki olanca kötülüğe karşılık, kardeşlik ve muhabbeti bütün âleme yaymak için büyük bir umut ve azimle çalışan iyilik erlerine, âlemlerin rabbinden bir hediye ve rahmet vesilesidir.

Bu duygu ve düşüncelerle,bayramların bayram gibi yaşandığı, barış, mutluluk ve huzurun yeryüzünün her yerine hâkim olduğu bir dünya da sağlık ve afiyet içinde nice bayramlara erişmemiz temennisiyle; Malatyalı hemşerilerimizin, milletimizin ve tüm İslam âleminin Ramazan Bayramını tebrik ediyorum” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Muhtarlara MUBİS bilgi sistemi anlatıldı
Muhtarlara MUBİS bilgi sistemi anlatıldı
Sergen Yalçın Ankaragücü Maçını değerlendirdi
Sergen Yalçın Ankaragücü Maçını değerlendirdi