Reklam
  • Reklam
YEŞİLDER Akademiden Esenlik Genel Müdürü Ata Ünlü’ye...

YEŞİLDER Akademiden Esenlik Genel Müdürü Ata Ünlü'ye hayırlı olsun ziyareti

YEŞİLDER Akademi Başkanı Av. Çağrı sarığlu, Esenlik Genel Müdürlüğüne atanan Ata Ünlü’ye hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

19 Haziran 2019 - 20:40 - Güncelleme: 20 Temmuz 2019 - 08:04

YEŞİLDER Akademiden Esenlik Genel Müdürü Ata Ünlü’ye hayırlı olsun ziyareti

YEŞİLDER Akademi Başkanı Av. Çağrı sarığlu, Esenlik Genel Müdürlüğüne atanan Ata Ünlü’ye hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Sıcak ve samimi havada gerçekleşen ziyarette  Başkan Sarıoğlu yaptığı konuşmada “Esenlik Şirketinin Malatya’nın öz malıdır. Şehrimizin ekonomik, kültürel, sosyal,  sportif gelişmesine de olumlu katkı sunan Esenlik Şirketi Sayın Genel Müdürümüz Ata Ünlü’ye emanet edilmiştir. Malatyamıza hayırlı olsun” dedi.

Başkan sarıoğlu konuşmasını şöyle devam etti.. Esenlik Şirketi hakkında ileri geri konuşup, yıpratmak yerine, birlik ve beraberlik içersinde esenlik Şirketini layık olduğu yere taşımak tüm hemşerilerimizin sosyal sorumluluk görevi olduğunun altını önemle çizmek isterim. Esenlik şirketinin geçmişte olduğu gibi yeni dönem de, Sosyal sorumluk projelerine destek olmalarını da arzu ediyoruz “ dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Esenlik Şirketi Genel Müdürü Ata Ünlü’de yaptığı konuşmada “  Şehrimizin, Esenlik Şirketine gösterdiği teveccühe minnettarız. Halkımızın bizden beklentilerini ve isteklerini çok iyi biliyoruz.Buna göre tüm mesai arkadaşlarımız ve ekiplerimizle birlikte durmaksızın çalışıyoruz. Yeni dönemle birlikte, Malatya halkı en kaliteli ürünleri, marketlerimizden en ucuz fiyata satın almalarını sağlıyoruz. Sosyal medyada veya diğer mecralardan gelen şikayet ve memnuniyet mesajlarını dikkatle takip ediyoruz. Esenlikte, her şey yolunda, hemşerilerimiz bizi dikkatle takip etsin “ şeklinde ifade etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şehrin beceriksiz başkanları
Şehrin beceriksiz başkanları
Kurucaova’nın yol çilesi sona erdi
Kurucaova’nın yol çilesi sona erdi