YEŞİLDER Akademi’den 200 Öğrenciye Kışlık Kıyafet...

YEŞİLDER Akademi’den 200 Öğrenciye Kışlık Kıyafet Yardımı!

YEŞİLDER Akademi ihtiyaç sahibi gençlere kışlık pantolon yardımında bulundu. Yeşiltepe’de bulunan Hasan Akbudak İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde öğrenim gören ihtiyaç sahibi iki yüz öğrenciye, okul müdürü Pirvani Temelli’nin de katıldığı bir törenle pantolon dağıtımı yapıldı

29 Ekim 2019 - 20:39

YEŞİLDER Akademi’den 200 Öğrenciye Kışlık Kıyafet Yardımı!

YEŞİLDER Akademi ihtiyaç sahibi gençlere kışlık pantolon yardımında bulundu. Yeşiltepe’de bulunan Hasan Akbudak İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde öğrenim gören ihtiyaç sahibi iki yüz öğrenciye, okul müdürü Pirvani Temelli’nin de katıldığı bir törenle pantolon dağıtımı yapıldı. Programa YEŞİLDER Yönetim Kurulu Başkanı Mümtaz Toy, Kadın Kolları Başkanı Birgül Özpolat, Gençlik Kolları Başkanı Umut Önal, okul idarecileri ve öğretmenler de katıldı.

Törende bir konuşma yapan Yeşiltepe Eğitim Derneği (YEŞİLDER) Akademi Başkanı Av. Çağrı Sarıoğlu:

“YEŞİLDER Akademi olarak, ihtiyaç sahibi öğrencilerimize yardımcı olmak için her daim hazırız. Genç kardeşlerimiz, bizlerin göz bebeğidir. Yarınları emanet edeceğimiz bu kardeşlerimize güvenimiz tamdır. Sayın Müdürümüz  Pirvani Temelli’nin bizlere verdiği bilgilere göre, okulumuzda çok güzel işler yapılıyor ve başarılı projelerin altına imza atılıyor. Bizler bundan sonra, Hasan Akbudak Lisesiyle ilişkilerimizi  daha da güçlendireceğiz. Yeter ki emeğimiz eğitime, genç kardeşlerimize gitmiş olsun.“ dedi.

Müdür Temelli ise yaptığı kısa konuşmada “YEŞİLDER’in geçmiş yıllarda okulumuzda ki ihtiyaç sahibi öğrencilere mont ve kışlık kıyafet yardımları olmuştu. Şahsım ve öğrencilerim adına, YEŞİLDER yönetim kurulu üyelerine ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum.” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
YEŞİLDER Yeşilyurt Kadın Kolları Şeyma Nacar’a emanet
YEŞİLDER Yeşilyurt Kadın Kolları Şeyma Nacar’a emanet
MHP Malatya İl Başkanı belli oldu.
MHP Malatya İl Başkanı belli oldu.