• Reklam
YALNIZ  ADAM ERDOĞAN
Reklam
Osman Ayhan

Osman Ayhan

YALNIZ  ADAM ERDOĞAN

18 Eylül 2019 - 00:46

 

.Geçen gün MHP lideri Devlet Bahçeli gazetecilere R. T. ERDOĞAN I yalnız gördüm, onun için cumhur ittifakı ile ona şartsız desteğe devam edeceğiz dedi. Devlet gibi adam Devlet Bahçeli bu sözleri durup dururken söylemedi.

 Ak partide olup, kurulan hükümetlerde bakanlık yapanlar üç dönem kuralına takılanlar Erdoğan a yamuk yapmaya çalışan ve yeni parti kurmak isteyen bir çok kişi görüyoruz, sayın Bahçeli bunları görünce, bu nankörleri görünce Erdoğan a yalnız adam dedi, yoksa hala millet R. T. ERDOĞAN I çok seviyor. 14.08.2001 tarihinde Ak partiyi kuran Erdoğan 15 aylık bir parti iken 3 kasım 2002 tarihinde yapılan genel seçimlerde oyların %, 35 civarı oy alarak tek başına iktidara geldi. Siyasi yasaklı olan Erdoğan 8.3.2003 tarihinde Siirt te yapılan yenileme seçiminde milletvekili seçilerek meclise girdi. 15 mart 2003 tarihinde 59.cu cumhuriyet hükümeti Erdoğan başkanlığında kuruldu. Muhtar bile olamaz denilen R. T. ERDOĞAN I herkes başbakanlık koltuğunda gördü. O günden sonra Türkiye hızlı bir şekilde büyüyor, yatırımlar ard arda sıralanmaya başladı. ERDOĞAN bu hızla IMF yi kovdu, duble yollar yaptı, tüneller, alt, üst geçitler, yeni metrolar, yeni stadlar, yeni hastaneler, yeni barajlar, yeni kamu binaları, yeni okullar, yeni üniversiteler, yeni hızlı trenler, yeni metrolar, yeni silahlar, yeni tanklar, yeni helikopterler, yeni İHA lar, yeni SİHA lar ve Toki yöntemi ile 750 bin konut yaptı. Sayın Erdoğan ın durmaya niyeti yok, bu ülke insanı için daha çok şeyler yapacağını söylüyor. Gelin bu yalnız adama var gücümüzle yardım edelim. Sağcı, solcu, muhafazakar, sosyal demokrat kim olursak olalım, çok tecrübe kazanan Erdoğan a hep destek, tam destek verelim  ülkemiz için, ailemiz içın, bu ata yadigarı vatan için hep yanında olalım.

Türkiye nin büyüyüp, gelişmesini istemeyen AB, ABD gibi ülkelere inat, Erdoğan sahip çıkalım. Yarın geç olabilir kesintisiz olarak 17 yıl iktidarda kalmak dünya rekorudur, ve devam ediyor. Bu başarıyı elde edecek bir lider yüz yılda bir gelir. Biz şimdi sahip çıkmazsak tarih   bizi affetmez. Hoşçakalın.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar