Şeyhmus Göçmez Malatyalı Esnafı Dinledi!

Şeyhmus Göçmez Malatyalı Esnafı Dinledi!

İYİ Parti Malatya Milletvekili Adayı Şeyhmus Göçmez Ankara'da düzenlenen ve arefe gününe kadar devam eden Malatya Dayanışma Günleri adı altındaki platformu ziyaret ederek esnafımızla bir araya geldi.

19 Nisan 2023 - 23:17 - Güncelleme: 30 Nisan 2023 - 03:37

 

 

İYİ Parti Malatya Milletvekili Adayı Şeyhmus Göçmez, Depremde mağdur olan hemşehrilerimize destek adı altında Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhurbaşkanı Yardımcısı Adayı Mansur Yavaş'ın destekleriyle başkentte kurulan platform'u ziyaret ederek esnafın sorunlarını dinledi. Oldukça sıcak bir karşılama ile ağırlanan Göçmez " Depremin ardından zor günler geçiren şehrimize hep birlikte sımsıkı sarılarak yaraları el birliği ile sarmanın gayreti içerisindeyiz. Bugün de Ankara'da Malatyalı hemşehrilerimizle bir araya geldik. Sorunlarını dinledik. Bu zor süreçte bizlere kucak açan değerli belediye başkanımız Sayın Mansur Yavaş'a teşekkür ediyorum. Depremin başından beri şehrimize tırlarca yardımlar ulaştırdılar. Yine doğal ürünümüz olan Kayısımızı alarak şehrimizin esnafına cansuyu desteğinde bulundular. Bu dayanışma şüphesiz çok kıymetlidir" dedi. 

"BİZİM ELİMİZE 200 LİRA SIKIŞTIRDILAR"

İYİ Parti Malatya Milletvekili Adayı Şeyhmus Göçmez'in ziyareti sırasında bir esnafın " Efendim hoş geldiniz. Sizin aracılığınız ile bazı sıkıntıları dile getirmek istiyorum. Depremde çok zor günler geçirdik, özellikle devletin eksik kalması ve sadaka dağıtır gibi çocukların, gençlerin eline 200 lira sıkıştırmaları şahsen bizi derinden üzmüştür. Bu işler bu kadar insafsızca ve acımasızca olmamalı. Devletin tüm gücüyle Malatya ve diğer yıkılan illerimize sahip çıkması ve bir an önce onarması gerekiyor. Mevcut yönetimden oldukça şikayetciyiz. İnşallah sizlerin iktidarında bu sorunlarımızın ivedi bir şekilde çözülmesini umut ediyoruz" dedi. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Malatya'da Yapı Güçlendirme Çalışmaları Hız Kazanıyor
Malatya'da Yapı Güçlendirme Çalışmaları Hız Kazanıyor
Başkan Çınar; Gece Gündüz Demeden Çalışıyoruz
Başkan Çınar; Gece Gündüz Demeden Çalışıyoruz