YEŞİLDER’den , Dr.Kalı’ya hayırlı olsun ziyareti

Geçtiğimiz haftalarda Malatya 112 Başhekim yardımcılığına atanan Dr.Ömer Faruk Kalı’ya hayırlı olsun ziyaretleri yoğun bir şekilde devam ediyor.


YEŞİLDER’den , Dr.Kalı’ya hayırlı olsun ziyareti

YEŞİLDER’den , Dr.Kalı’ya hayırlı olsun ziyareti

Geçtiğimiz haftalarda Malatya 112 Başhekim yardımcılığına atanan Dr.Ömer Faruk Kalı’ya hayırlı  olsun ziyaretleri yoğun bir şekilde devam ediyor.

YEŞİLDER Yönetim Kurulu Başkanı Mümtaz Toy, Yönetim kurulu ve Kadın kolları üyeleri tarafından Dr. Ömer Faruk Kalı’yı makamında ziyaret ederek,hayırlı olsun ve başarı dileklerinde bulundular.

Sıcak ve samimi havada gerçekleşen ziyarette bir konuşma yapan  Başkan Mümtaz Toy “ Malatya’da herkes tarafından sevilen, bilinen  çok kıymetli  Sayın Kalı’nın, Sağlık sektörünün kalbinde sorumluluk alması tüm hemşerilerimizin olduğu gibi bizlerinde gönlüne su serpişmiştir. YEŞİLDER olarak bugüne kadar üstlendiği tüm resmi ve sivil sorumluluklarını hakkıyla yerine getiren ehliyet ve liyakat sahibi hocamıza yeni görevi kendisine, ailesine, Malatya’ya hayırlı olsun “dileklerinde bulundu.

Başhekim Yardımcısı Kalı, “ Başkan Mümtaz Toy, Yönetim kurulu üyeleri ve Kadın  kolları üyelerine ayrı ayrı teşekkür ederek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti.