Başkan Denktaş’ın " Anneler Günü " mesajı
Reklam

Başkan Denktaş'ın " Anneler Günü " mesajı

Eğitim İş Malatya Şube Başkanı Hatem Denktaş, Anneler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

12 Mayıs 2019 - 02:12 - Güncelleme: 12 Mayıs 2019 - 03:44

Başkan Denktaş’ın “ Anneler Günü “ mesajı

Eğitim İş Malatya Şube Başkanı Hatem Denktaş, Anneler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Başkan Denktaş, mesajında şu görüşlere yer verdi:

"Aile ocağının temel taşı değerli anneler. Dünya'nın tüm çağdaş ülkelerinde olduğu gibi, ülkemizde de her yıl Mayıs ayının ikinci Pazar günü "Anneler Günü", 15 Mayıs tarihi de "Uluslararası Aile Günü" olarak kutlanmaktadır. Bu yıl ki "Anneler Günü'nü" de, 12 Mayıs 2019 Pazar günü, varlığımızı borçlu olduğumuz, sevgi, hoşgörü, merhamet ve özveri kaynağımız değerli annelerimizin, bu anlamlı günlerini, sevgi ve saygı duygularıyla yoğunlaşarak, milletçe kenetlenerek kutlayacağız.

Karşılıksız emeğin, şefkatin tükenmez kaynağı, annelerimiz bizi millet yapan değerlerin her birimizde hayat bulmasında, yaşatılmasında en çok payı olan aile ve toplum hayatının temel direğidir. Bu anlamlı günde, yeryüzündeki tüm bireylerin kalbi, bitmek bilmeyen sabrın, affediciliğin, fedakarlığın, sevgi ve saygının timsali annelerimiz için çarpacaktır.

Bu çok önemli ve anlamlı günde, anne olma mutluluğunu ve onurunu yaşayan tüm annelerin, "Anneler Günü'nü ve Uluslararası Aile Günü'nü" kutlayarak, milletçe sağlık, mutluluk ve huzur içinde nice anneler gününe birlik ve beraberlik içinde ulaşmamızı temenni ediyorum. Bu duygularla, tüm  halkımıza sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Muhtarlara MUBİS bilgi sistemi anlatıldı
Muhtarlara MUBİS bilgi sistemi anlatıldı
Sergen Yalçın Ankaragücü Maçını değerlendirdi
Sergen Yalçın Ankaragücü Maçını değerlendirdi